Томос: Епіфаній розповів, що буде після інтронізації

Після "інавгурації" Епіфанія ПЦУ проведе Священний Синод

Томос: Епіфаній розповів, що буде після інтронізації
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Урочисте богослужіння у Святій Софії Київській, під час якого здійсниться зведення новообраного патріарха Православної церкви України ПЦУ Епіфанія на патріаршу кафедру, відбудеться 3 лютого.

Після інтронізації митрополита Київського і всієї України Епіфанія, заплановане перше засідання Священного Синоду ПЦУ, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Loading...

На Священному Синоді мають остаточно узгодити, затвердити та призначити відповідні посади або синодальні управління, які діятимуть у подальшому для розвитку єдиної помісної православної церкви.

Окрім того, глава ПЦУ зазначив, що щодня релігійні громади поступово мирно приєднуються до єдиної Церкви.

“Ми не прагнемо до якихось протистоянь. Ми хочемо, щоб усе відбувалося мирно, на добровільних засадах”, – зазначив Епіфаній, додавши, що перш за все на законодавчому рівні мають улагодити питання юридичного характеру.

Нагадаємо, раніше предстоятель Української православної церкви Епіфаній підкреслив, що українська церква не підпорядковується Константинополю і має справжню автокефалію.

Нагадаємо також, що Глава Православної Церкви України Епіфаній заявив, що не бачить підстав уникати спілкування з вірянами РПЦ в Україні.  За словами Епіфанія, стосунки між православними християнами в Україні мають бути мирними та конструктивними.

Джерело: Народна Правда
загрузка...