Порошенко ображається: Зеленський розповів про розмову з президентом

Зеленський зізнався, чим образив президента

Порошенко ображається: Зеленський розповів про розмову з президентом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Керівник студії “Квартал 95” Володимир Зеленський, який напередодні офіційно заявив про намір прийняти участь у президентських виборах, розповів про розмову з Петром Порошенком.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в інтерв’ю “Українській правді” шоумен зізнався, що чинний глава держави на нього ображений.

Зеленський говорить, що особисто зустрічався з Порошенком у грудні, розмова відбулася за ініціативою Адміністрації президента. Коміка покликали, щоб задати одне головне питання, яке давно цікавило всю країну “Іде він на вибори чи ні”.

У грудні Зеленський відповів Порошенку, що думає. Шоумен вважає, що Петро Порошенко на нього ображений, оскільки над ним жартують:

“Він мені сказав, що є ось така ситуація. Він пояснив ситуацію в країні, складну, що він старається. Мовляв, “а ви так жартуєте, а я намагаюся”.

— Що ви йому відповіли?

— Так це ж гумор. Гумор відображає настрій суспільства. Гумор – це така легка форма будь-якому керівнику країни зрозуміти, де він живе, в якій ситуації, що дуже важливо”.

Зазначимо, незважаючи на те, що Зеленський заявляв про намір прийняти участь в президентських виборах, офіційно він не є кандидатом в президенти – його документів у Центральній виборчій комісії немає.

Як повідомлялося раніше, журналісти проекту «Схеми» дізналися, що Володимир Зеленський все ще має бізнес в Росії, проте раніше він заявляв про його закриття.

Як відомо, до 2014 року Володимир Зеленський був дуже популярним у Росії, але з початком війни шоумен зайняв виключно українську позицію – його виступи і концерти в РФ закінчилися. Шоумен зізнався, що не може поїхати в Росію, оскільки там йому погано. При цьому сам він не судить тих, хто продовжує їздити туди на заробітки.

Джерело: Народна Правда