Смертельна ДТП із Зайцевою: спливли скандальні факти про підкуп постраждалих

Потерпілі не вірять в каяття водія Lexus Олени Зайцевої

Смертельна ДТП із Зайцевою: спливли скандальні факти про підкуп постраждалих
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Київському районному суді Харкова повторно допитали потерпілих у ДТП на Сумській, спливли скандальні факти про підкуп постраждалих.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на NewsRoom.

“По 50 тисяч гривень ми отримали 10 і 16 листопада, але Діана померла раніше, 26 жовтня. Гроші прийшли від якоїсь Іванової. Моя дружина зустрілася з нею і попросила номер карти, щоб повернути гроші. Та спокійно написала його”, – зазначив Ігор Берченко, який в ДТП втратив дочку і зятя.

Потерпіла Оксана Євтєєва, дівчина, що втратила в автокатастрофі сестру і чоловіка, заявила, що не вірить у щирість слів Олени Зайцевої.

“Зі мною ніхто не зв’язувався. Через адвоката запропонували допомогу в обмін на якісь послуги. Ми думаємо, що мова повинна була піти про відмову від обвинувачень. Вони ні в чому не каються, а хочуть, щоб все скоріше закінчилося, в той час як моя реабілітація триває другий рік”, – розповіла постраждала.

Нагадаємо, раніше стало відомо про раптове зникнення лікаря-нарколога Олени Федірко, яка відразу після аварії оглядала обвинувачену Олену Зайцеву і заявила про наявність у її крові опіатів.

Як повідомлялося раніше, керівник харківського обласного управління Нацполіції Олег Бех спростував інформацію експертів у справі смертельної ДТП в Харкові і заявив про те, що у обвинуваченої Зайцевої взяли необхідну кількість біоматеріалів для проведення аналізів.

Суд до 16 лютого 2019 року продовжив запобіжний захід утримання під вартою без права внесення застави для Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.

Джерело: Народна Правда