Стала відома величезна зарплата гравця збірної України у Росії

Ярослав Ракицький майже перейшов у Зеніт

Стала відома величезна зарплата гравця збірної України у Росії
Автор Желізняк Олександр в Спорт

Захисник донецького “Шахтаря” та збірної України Ярослав Ракицький, який зібрався переходити у російський “Зеніт”, вже майже завершив трансфер. 

“Шахтар” отримає за свого футболіста 14 мільйонів євро, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на sport-express.ru.

Стало відомо, що на цьому витрати клубу з Санкт-Петербурга не закінчаться, адже сам Ракицький отримає премію за оформлення контракту у 5 мільйонів євро. Також його зарплата складатиме 2,5 мільйони євро на рік. Отже, за інформацією видання, у випадку підписання довгострокової угоди з українцем, “Зеніт” витратить близько 20 млн євро.

Проте трансфер Ракицького особисто лобіюється головним тренером команди Сергієм Семаком та його помічником Анатолієм Тимощуком.

Зазначимо, що Ракицький відправився на тренувальний збір “Шахтаря” у Туреччину, проте не потрапив навіть у заявку на перший спаринг.

Нагадаємо, раніше відомий у минулому футболіст збірної України та Росії, “Динамо” та “Зеніта” Олег Саленко дав прогноз, чи буде викликати у національну команду Андрій Шевченко Ярослава Ракицького після скандального трансферу.

Раніше повідомлялося, що відомий тренер Мирон Маркевич пояснив, чому українським футболістам не слід переходити грати в Росію.

Також раніше стало відомо, що колишня легенда “Шахтаря” Олексій Бєлік жорстко висловився про Росію.

Джерело: Народна Правда