Зникнення літака у Європі: з’явилося аудіо останніх слів футболіста, який був на борту

Футболіст наче жартував, що з літаком щось не так

Зникнення літака у Європі: з’явилося аудіо останніх слів футболіста, який був на борту
Автор Желізняк Олександр в Спорт

Над протокою Ла-Манш зник приватний одномоторний літак Paper Malibu з декількома пасажирами на борту, серед яких був аргентинський футболіст Еміліано Сала. 

Нападник летів з Францію у Велику Британію, щоб приєднатися до “Кардіффа”, в який він перейшов на минулому тижні з “Нанта”, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Проте під час зниження літак зник з радарів. Пошукові роботи, які було ускладнено погодними умовами, тривали весь день і відновилися вранці 23 січня, проте поки не дали результата. Втім, очевидно, що шансів знайти людей живими немає.

Зникнення літака у Європі: з’явилося аудіо останніх слів футболіста, який був на борту

Цікаво, що у мережі з’явилося аудіо повідомлення, яке Сала вислав у чат програми Whatsup. У ньому він жалівся на те, що з літаком щось не так.

«Привіт, братики. Як ви там? Я дуже втомлений. Весь день у Нанті були справи, постійно щось потрібно було вирішувати. Я зараз в літаку, який, схоже, ось-ось розвалиться. Лечу у Кардіфф. Якщо через півтори години від мене не буде звісток (навіть не знаю, надішлють когось шукати мене, тому що ніхто не знайде), ви все знаєте. До біса страшно!”, – сказав Сала.

Очевидно, що про зникнення літака він явно жартував, адже це чутно за його інтонацією.

Також стало відомо, що аргентинським футболістом цікавилося київське “Динамо” – під час пошуків нападника, які завершилися підписанням іспанського форварда Франа Соля.

Нагадаємо, на початку січня пасажирський літак в аеропорту Львова розвернуло під час кермування від злітно-посадкової смуги. Тоді унаслідок НП ніхто не постраждав.

Джерело: Народна Правда