Може перерости у надзвичайну ситуацію: в Україні готуються оголосити епідемію кору

На початку 2019 року в Україні від кору померло кілька людей

Може перерости у надзвичайну ситуацію: в Україні готуються оголосити епідемію кору
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

В Україні можуть офіційно оголосити епідемію кору.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробила керівник міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун.

Loading...

За її словами, до кінця тижня буде скликана спеціальна комісія, яка розгляне питання про необхідність оголошення епідемії. Супрун також додала, що на рішення вплине не тільки кількість смертей.

“Є багато показників по епідемії. Це не тільки кількість хворих і кількість смертей. Зараз щоб оголосити епідемію ми повинні скликати спеціальну комісію, яка буде цим займатися. До кінця тижня ми збираємо всі документи, щоб можна було це зробити і розглянути, чи настав час епідемії”, – цитує Супрун “Інтерфакс“.

Відзначимо, епідемія – це прогресуюче поширення інфекційного захворювання, яке здатне стати джерелом надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на початку 2019 року в Україні від кору померло кілька людей. Зокрема, 6 січня помер уродженець смт Квасилів (Рівненська область) 49 років. А в перший день нового року, 1 січня, у Житомирській області від ускладнень кору померла 2-річна дитина.

Наприкінці 2018 року, у період з 18 по 25 грудня в Україні на кір захворіло 2 тисячі 870 осіб. Найчастіше хворіють жителі: Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської, Вінницької та Чернівецької областей.

Джерело: Народна Правда
загрузка...