Провалилася в болото: стали відомі нові подробиці загибелі студентки на Житомирщині

Причиною смерті Ірини Дворецької, ймовірно, став нещасний випадок

Провалилася в болото: стали відомі нові подробиці загибелі студентки на Житомирщині
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З’явилися нові несподівані подробиці трагічної загибелі 21-річної студентки з Житомирської області Ірини Дворецької.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на  місцеве видання “20 хвилин“.

Причиною загибелі 20-річної Ірини Дворецької, мешканки Олевського району міг стати  нещасний випадок. Як відомо,  Ірина Дворецька ще 8 січня, о 4-ій годині ранку в с. Рудня-Хочинська Олевського району Житомирської області сіла в маршрутку, проте дорогою з’ясувалося, що дівчина не мала чим розрахуватись за проїзд. Деякі ЗМІ поширили інформацію про те, що водій посеред ночі висадив 20-річну студентку в сусідньому селі Перга через несплату за проїзд.

Посилаючись на власні джерела, видання повідомляє, що конфлікту між дівчиною та водієм не було – це підтвердили пасажири рейсу. Більше того, дівчина була у алкогольному сп’янінні, адже всю ніч провела у клубі, вживаючи спиртні напої. Про це розповіли опитані друзі загиблої, які відпочивали разом з нею. Сестра загиблої також підтвердила той факт, що дівчина того ранку була під дією алкоголю. Попередньо можна стверджувати, що трагедія – нещасний випадок.

“Дівчина гуляла ніч у клубі та вживала алкогольні напої, так сказали допитані люди, з якими вона відпочивала. Хлопець, якого допитали, розповів, що він її проводив, вона вирішила чомусь в 4 ранку їхати до мами, яка перебуває в лікарні у м. Олевськ. Перед цим вона зайшла до сестри та розказала їй про наміри їхати до лікарні. На що сестра відповіла дівчині, що їхати у алкогольному спянінні та ще в 4 ранку – погана ідея. Проте дівчина поїхала, допитаний хлопець провів її на маршрутку. Наразі вже допитано 7 людей, які їхали в маршрутці разом із загиблою,  вони її пам’ятають, все бачили і розповіли, що вона зайшла, дістала гаманець і почала в ньому копирсатись, але не знайшла гроші. Водій запитав, чи буде вона платити за проїзд, дівчина почала дзвонити по телефону та з кимось розмовляти. Далі автобус від’їхав 7 хвилин від села, на наступній зупинці водій зупинився, щоб взяти пасажирів, зайшли люди, дівчина мовчки вийшла, водій її не виганяв”, – пише видання.

Ймовірно, дівчина вирішила скоротити шлях, щоб  повернутися в село, і пшла через ліс. Там є болото, наразі сніг і лід. Вона потрапила під лід, води їй було по шию.  Оскільки Ірина перебувала під дією алкоголю, не змогла вибратись звідти самостійно. Вже згодом, тіло дочки, яке вмерзло в лід, знайшов батько. Він тракторист, працює найманим робітником.

Також видання наголосило, що особа, яка першою розмістила в соцмережі неправдиву інформацію про конфлікт загиблої студентки та водія, не є і не була свідком трагедії.

Нагадаємо, за словами сестри Ірини Дворецької Наталі, Ірина їхала в лікарню до хворої матері, гроші забула вдома, тому водій висадив її прямо на трасі. Ірина не розповіла рідним, що її висадили. Про це стало відомо пізніше, від однієї з пасажирок автобуса.

Джерело: Народна Правда