Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався скандальний поворот

Судмедексперти зізналися, що не в курсі, як проводиться тест на наявність наркотиків

Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався скандальний поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Експерти не змогли дати чіткі відповіді на питання про стан Олени Зайцевої на момент смертельного ДТП у Харкові.

Про це розповіла адвокат рідних загиблих Лариса Матвеєва, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Obozrevatel.

Як пояснила адвокат, для визначення стану наркотичного сп’яніння є два фактори: зовнішні ознаки та дані лабораторного дослідження. Лабораторні дослідження підтвердили наявність опіатів в організмі Зайцевої. Лікар-нарколог Олена Федірко вказала, що мова й рухи Зайцевої були уповільнені, звужені зіниці.

Разом з тим, судмедексперти зізналися, що не в курсі, як проводиться тест на наявність наркотиків. На суді експерти фактично пояснили, що використовували методику для трупів – “Порядок проведення токсикологічної експертизи”, який передбачає забір зразків матерії людини. Але для живих людей існує інший норматив “Відбір біологічних зразків у живих людей”, і фахівці зобов’язані знати про це, впевнена Матвеєва.

Нагадаємо, раніше стало відомо про раптове зникнення лікаря-нарколога Олени Федірко, яка відразу після аварії оглядала обвинувачену Олену Зайцеву і заявила про наявність у її крові опіатів.

Як повідомлялося раніше, керівник харківського обласного управління Нацполіції Олег Бех спростував інформацію експертів у справі смертельної ДТП в Харкові і заявив про те, що у обвинуваченої Зайцевої взяли необхідну кількість біоматеріалів для проведення аналізів.

Джерело: Народна Правда