Розкрито нові цікаві факти про путінських найманців у Венесуелі

Групу найманців направили до Венесуели через Гавану

Розкрито нові цікаві факти про путінських найманців у Венесуелі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Стали відомі подробиці надсилання до Венесуели за терміновим замовленням групи російських найманців для охорони Ніколаса Мадуро.

Про це повідомив голова комітету Загальноросійського офіцерського зібрання, отаман козацького товариства «Ховріно» Євген Шабаєв, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на РБК.

Loading...

Шабаєв зокрема повідомив, що дані про надсилання російських найманців за терміновим замовленням він отримав від «одного з хлопців, який займається охороною перших осіб».

Боєць російської ПВК звернувся до Шабаєва «для підстраховки» в понеділок, 21января. Він повідомив, що за терміновим замовленням потрібно набрати групу та виїхати в поки невідомому напрямку. На наступний день родичка бійця повідомила про його відправлення до Гавану, але кінцева мета поїздки на той момент так і не була відома.

Далі Шабаєв звернувся в Reuters. А пізніше дізнався з повідомлень, що російські найманці знаходяться у Венесуелі та їх бачили на роботі безпосередньо у Мадуро.

Шабаеву також відомо, що росіян відправили на двох чартерних бортах, але точна кількість бійців невідомо.

Згідно з повідомленням агентства Reuters, яке посилалося, зокрема, і на інформацію від Шабаєва, бійці ПВК з Росії прибули до Венесуели для охорони президента країни Ніколаса Мадуро.

Раніше Шабаєв повідомив, що бійці російських приватних військових компаній та ветерани збройних сил і бойових дій звернулися до Міжнародного кримінального суду з вимогою порушити розслідування проти організаторів ПВК.

Також повідомлялось, що президента Росії Володимира Путіна просять легалізувати приватні військові компанії і людей, які в них служили.

Джерело: Народна Правда
загрузка...