США підняли літаки через небезпечні російські бомбардувальники

США і Канада направили свою авіацію на перехоплення російських бомбардувальників Ту-160

США підняли літаки через небезпечні російські бомбардувальники
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

26 січня в канадську зону ідентифікації ППО вторгнулися два російські стратегічні бомбардувальники-ракетоносці Ту-160, США і Канада  направили на їх перехоплення свою військову авіацію.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомило Об’єднане командування аерокосмічної оборони Північної Америки (NORAD) у Twitter.

Loading...

“Стратегічним літаком An E-3 AWACS, двома американськими винищувачами F-22 і двома канадськими CF-18  були ідентифіковані 2 російські стратегічні бомбардувальники Ту-160 Blackjack,  які увійшли в Канадську зону ідентифікації ППО 26 січня 2019 року. Бомбардувальники залишалися в міжнародному повітряному просторі і не заходили на суверенну територію”, – йдеться в повідомленні NORAD.

США підняли літаки через небезпечні російські бомбардувальники

У відповідь на це повідомлення російське оборонне відомство заявило, що  “два стратегічні ракетоносці Ту-160 виконали плановий політ в повітряному просторі над нейтральними водами акваторій Північного Льодовитого океану, Баренцева, Лаптєвих і Карського морів”.

Нагадаємо, російські бомбардувальники Ту-95 1 вересня вторгнулися в ідентифікаційну зону США і Канади  біля Алеутських островів і були перехоплені американськими винищувачами F-22.

Раніше над Чорним морем перехопили російський винищувач.

Також повідомлялося, що 24 серпня британці перехопили над Чорним морем літак Бе-12, а раніше авіація піднялася з авіабази в Румунії для супроводу двох Су-30.

Джерело: Народна Правда