Порошенко заявив про участь у виборах і згадав Путіна

Порошенко заявив, що йому є "чим пишатися та за що вибачатися" у своїй президентській роботі

Порошенко заявив про участь у виборах і згадав Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Чинний президент України Петро Порошенко оголосив про намір балотуватися на другий термін.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Українську правду, про це він повідомив на форумі “Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом”.

“Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями українців спонукали мене прийняти рішення кандидувати ще раз на посаду президента України”, – зазначив президент.

Порошенко додав, що йому є “чим пишатися та за що вибачатися” у своїй президентській роботі, проте він не хоче зупинятися на півдорозі розбудови держави.

Разом із тим, Порошенко заявив, що Україні потрібен “холодний мир” із Росією. При цьому РФ має визнати суверенітет України і її право на власний шлях.

“Звичайно, потрібен мир з Росією. Холодний, але мир. Люди втомилися від війни. На цій болісній емоції грає пропаганда РФ та її підбріхувачі в Україні. Тема війни і миру – одна із головних на виборах, бо народ обиратиме не просто Президента, а й Верховного Головнокомандувача”, – зазначив Порошенко.

Президент наголосив, що ворог прийшов не по Крим і не по Донбас – ворог прийшов по всю Україну, “щоб повернути утікачку до тюрми народів, як влучно назвав Російську імперію ще 200 років тому французький мандрівник де Кюстін”.

Нагадаємо, раніше керівник студії “Квартал 95” Володимир Зеленський, який напередодні офіційно заявив про намір прийняти участь у президентських виборах, розповів про розмову з Петром Порошенком.

Джерело: Народна Правда