Справа Зайцевої: слідчий опинився у центрі скандалу

Смертельна аварія сталася 8 жовтня 2017 року у Харкові

Справа Зайцевої: слідчий опинився у центрі скандалу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У справі Зайцевої новий скандальний поворот – прокурор не виключає, що по роботі слідчого Волкова (розслідував ДТП “Зайцева-Дронов”) почнеться розслідування.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook пише журналіст Тетяна Доцяк.

На її думку, заява прокурора “можна сказати сенсація”. Доцяк нагадує, що з моменту ДТП минуло більше року, за цей час “прокурори все бачили, експертизи без відповідей брали, брали до уваги і аргументували на них звинувачення, додавали пом’якшувальні обставини Зайцевій, не додавали обтяжливі”.

Журналіст також додала, що напередодні допитати Волкова в суді вимагав адвокат Дронова, але суддя відмовив.

При цьому експерти говорять, що саме Волков не передав документи, які можуть свідчити про наркотичне сп’яніння Зайцевої. Доцяк підкреслює, що в суді лікар-нарколог Олена Федірко проговорилася, що саме Волков дзвонив їй і говорив, скільки брати сечі і крові. Як відомо, пізніше біоматеріалу виявилося недостатньо для досліджень.

Справа Зайцевої: слідчий опинився у центрі скандалу Справа Зайцевої: слідчий опинився у центрі скандалу Справа Зайцевої: слідчий опинився у центрі скандалу Справа Зайцевої: слідчий опинився у центрі скандалу

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що експерти не змогли дати чіткі відповіді на питання про стан Зайцевої в момент смертельної ДТП в Харкові.

Напередодні в Київському районному суді Харкова повторно допитали потерпілих у ДТП на Сумській, спливли скандальні факти про підкуп постраждалих.

  • Довідка: 8 жовтня 2017 року в Харкові на Сумської зіткнулись «Лексус» (за кермом перебувала 20-річна Зайцева), який рухався на червоне світло світлофора з перевищенням дозволеної швидкості, і автомобіль «Фольксваген Туарег» (за кермом якого перебував 49-річний Геннадій Дронов). Від удару «Лексус» відкинуло на тротуар, машина збила 11 пішоходів. На місці загинули п’ять людей, ще одна людина померла пізніше в лікарні.

Джерело: Народна Правда