У Росії готують окупацію нових територій: під загрозою мільйони людей

Жириновський вирішив змінити Конституцію РФ для приєднання інших країн до Росії

У Росії готують окупацію нових територій: під загрозою мільйони людей
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Росії планують внести зміни до Конституції РФ, після яких  стане можливим “захищати” права росіян на території інших держав.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в Telegram-каналі Жириновський, що є офіційним контактом прес-служби лідера ЛДПР Володимира Жириновського.

У Росії готують окупацію нових територій: під загрозою мільйони людей

“Ми підготуємо поправки в Конституцію Росії, щоб передбачити можливість вступу до складу Росії інших держав. У Конституції (Основному законі) ФРН така стаття була, і НДР скористалася нею в 1990 році, щоб об’єднатися з Західною Німеччиною. Хто ж до нас прийде, якщо нашим законом це не передбачено?”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, в ЛДПР мають намір допомогти “повернутися не тільки територіям, але людям”. З цією метою російські законотворці пропонують уточнити  роль міграційної служби в законодавстві РФ.

“У нас це відомство сприймається мало не як репресивний орган, а він повинен кликати,  залучати росіян в Росію. Адже мільйони виїхали і шкодують про це, мільйони стали іноземцями в 1992 році і мріють повернутися на батьківщину. Ми повинні допомогти їм – допомогти возз’єднатися російського народу”, – зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, раніше американські аналітики заявили, що невелике російськомовне місто Нарва, що лежить на кордоні між Естонією і Росією, може стати епіцентром надзвичайного виклику для НАТО і предметом нового акту російської агресії – Росія може готувати для Нарви роль “нового Криму”.

Джерело: Народна Правда