Вибори президента: з’явилися дві важливі новини

ЦВК прийняла рішення відмовити лідерові КПУ Петру Симоненку в реєстрації кандидатом на виборах президента країни

Вибори президента: з’явилися дві важливі новини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Дві важливі новини про вибори президента України з’явилися в суботу, 2 лютого.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Як стало відомо, на своєму черговому засіданні Центральна виборча комісія прийняла рішення відмовити лідерові Комуністичної партії України Петру Симоненку в реєстрації кандидатом на виборах президента країни.

Вибори президента: з’явилися дві важливі новини

У повідомленні прес-служби ЦВК пояснюється, що таке рішення прийнято в результаті розгляду документів, що надійшли до ЦВК. Зокрема встановлено, що Симоненко «висунутий партією, статут, найменування та символіка якої не відповідають вимогам закону України “Про засудження тоталітарних режимів”».

Крім того, анкета Симоненко не містить відомостей про місце проживання на території країни протягом десяти останніх років.

2 лютого в Києві на з’їзді “Народного фронту” лідер партії Арсеній Яценюк повідомив, що він не братиме участі в президентських виборах 2019 року. При цьому політик заявив, що поставив собі за мету “боротися за нову Верховну Раду”. Він має намір разом зі своєю політсилою здобути перемогу на парламентських виборах, а потім сформувати уряд.

Вибори президента: з’явилися дві важливі новини

Як повідомлялося раніше, популярна соцмережа Facebook посилить правила політичної реклами в декількох регіонах світу, в тому числі, в Україні, де в березні 2019 року відбудуться вибори президента.

Директор Інституту світової політики Євген Магда зазначав, небезпека, що на президентських виборах в Україні переможе проросійський кандидат, є досить низькою.

Джерело: Народна Правда