Пропагандисти Кремля почали погрожувати світу ядерним ударом

Крім того, вони не виключили, що застосують для своєї "оборони" гіперзвукову зброю.

Пропагандисти Кремля почали погрожувати світу ядерним ударом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Головний пропагандист Кремля Володимир Соловйов та гості його програми почали погрожувати світу ракетним ударом.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ефір програми “Недільний вечір з Володимиром Соловйовим” на телеканалі “Росія 1”.

За їх словами, такий сценарій може бути реалізований через те, що американці вирішили вийти з договору про ракети середньої і меншої дальності (ДРМСД).

Ведучий разом з гостями в студії почали детально обговорювати, куди можна було б направити російські ракети і скільки часу для цього знадобилося б. Крім того, вони не виключили, що застосують для своєї “оборони” гіперзвукову зброя.

“Справа не в тому, як швидко наші ракети долетять, а от куди вони долетять. Тому що в Європі-то безглуздо. Кого ми будемо вражати в Європі? Ну, “Рамштайн”, або німця? Я думаю, що ці установки, якщо будуть гіперзвукові, звичайно їх треба робити не 2600 км, як “Калібр”, а близько 4-5 тис. кілометрів. Так, щоб їх розміщувати на Чукотці, і вони діставали вже принаймні західне узбережжя США”, — почав дискусію керівник Центру прикладних політико-військових досліджень факультету світової політики МДУ Євген Бужинський.

Його підтримав військовий експерт видання “Газета. Ru” Михайло Ходаренок, який зарозуміло додав, що новітні російські розробки дозволяють скоротити час (виявлення мети і початок ведення вогню по ній. — НП) до нуля і не можуть бути знешкоджені сучасними зенітно-ракетними системами.

Після їх висновків до розмови приєднався скандальний Соловйов, який попросив у співрозмовників назвати точний час польоту російських ракет до умовних цілей.

“Я просто до чого: якщо до Москви долетять, умовно кажучи, за 15 хвилин, то ми у відповідь можемо довбанути по тих цілях, навіть на території Європи, що, хвилини за три?” — самовдоволено запитав пропагандист у них.

Експерти підтвердили його версію і прикрасили її нахабними фразами з загрозливим підтекстом. “Дві-три хвилини, не більше. Ну, от я кажу, що час дорівнює нулю. Виявив (мета. — НП) — і відразу можна накриватися білим простирадлом”, — їдко висловився Ходаренок.

“Тобто, людство підходить, завдяки тому, що американці виходять з усіх систем, ввічливо кажучи, до абсолютної прірви”, — з усмішкою сказав Соловйов.

Раніше, журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов опублікував в Twitter жарт, в якому примудрився зв’язати президентські вибори в Україні та протести у Венесуелі.

Нагадаємо, розкрито нові цікаві факти про путінських найманців у Венесуелі.

Джерело: Народна Правда