Зникнення літака з футболістом: пошукова операція дала результати

Батько Еміліано Сали, який був на борту зниклого літака, перебуває у розпачі

Зникнення літака з футболістом: пошукова операція дала результати
Автор Желізняк Олександр в Спорт

У неділю відновилася пошукова операція літака з відомим аргентинським футболістом Емеліано Салою, який зник 21 січня над Ла-Маншем на шляху з Франції у Велику Британію.

Так, стало відомо, що на морському дні було знайдено залишки повітряного судна, яке зникло з радарів при зниженні і так і не було досі знайдено, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Daily Mail.

Loading...

Поки що інформація щодо знахідки не підтверджена офіційно, адже правоохоронні органи Великої Британії припинили операцію 24 січня, а вже у лютому стартували пошуки на приватних засадах. Для неї було зібрано 300 тисяч євро, а найголовнішим поштовхом до початку пошукових робіт стала інша знахідка, про яку стало відомо декілька днів тому – біля берегів Франції було знайдено два сидіння з літака.

На знахідку останків повітряного судна, що фактично означає підтвердження версії саме з авіакатастрофою, відреагував батько футболіста Орасіо Сала.

“Я не можу повірити у це. Це як дурний сон. Я розпачі”, – сказав він.

Нагадаємо, 28-річний аргентинський нападник Еміліано Сала перейшов з французького “Нанта” у клуб АПЛ “Кардіфф”, проте повернувся на деякий час у Францію. Ввечері у неділю 20 січня Сала сів на приватний одномоторний літак, який мав доставити його у столицю Вельсу, щоб 21 січня він приєднався до нового клубу та розпочав там підготовку до матчів.

Проте у певний момент, при зниженні, літак зник з радарів, зв’язок з ним було втрачено. Раніше рятувальники зазначили, що під час операції з пошуку людей ними розглядалося декілька версій розвитку подій. Згодом пошуки було припинено.

Додамо, що за штурвалом літака був пілот Девід Ібботсон – громадянин Великої Британії.

Джерело: Народна Правда