Гинули тисячами: названо реальні втрати військових РФ на Донбасі

Існує ймовірність, що точна кількість вбитих на Донбасі російських військових не буде озвучена ніколи

Гинули тисячами: названо реальні втрати військових РФ на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Росії назвали кількість реальних втрат російської армії у війні Донбасі  –   лише до Пскова за роки бойових дій привезли не менш як 200 загиблих.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє УНІАН з посиланням на дані журналістів видання «Псковсковская губерния», яке практично єдине в Росії повідомляло про безпосередню участь армії РФ у війні на сході України.

Loading...

Кількість втрат РФ була озвучена на презентації книги «Россия и Украина. Дни затмения», яка відбулася в Москві.

Гинули тисячами: названо реальні втрати військових РФ на Донбасі

За словами депутата Псковських обласних зборів Льва Шлосберга, до книжки увійшли статті, які раніше були опубліковані в газеті «Псковская губерния» про війну Росії проти України за період  з 2014 по 2017 роки.

«У цій книзі дуже багато смерті, дуже багато крові. Ця книжка не дає відповіді на питання, що буде завтра, але дає змогу згадати перші чотири роки війни… Ми дуже сподіваємося, що ця книжка допоможе роздумам про те, що сталося. Без цього ми не зможемо знайти вихід із ситуації», – сказав Шлосберг.

Шлосберг заявив, що місія книжки – встановити в майбутньому мир між Росією й Україною.

Гинули тисячами: названо реальні втрати військових РФ на Донбасі

Головний редактор газети «Псковская губерния» Денис Камалягін зазначив, що точної інформації про кількість вбитих на Донбасі росіян немає.

«Ми рахували тільки втрати, які були в Пскові, – це близько 200 осіб. У такій кількості «вантаж 200» прибув до Пскова», – сказав Камалягін, додавши, що  вся інформація з цього питання засекречена, а в псковській десантно-штурмовій дивізії скасували посаду прес-секретаря.

«Загалом цифри будуть зовсім інші. Мені здається, що кількість загиблих військових РФ приблизно така сама, як і чисельність загиблих українських військових», – зазначив Камалягін, додавши, що йдеться не лише про діючих військових, а й про «добровольців, зокрема і з Пскова».

Камалягін вважає, що байдужість російського суспільство до загибелі солдатів ЗС РФ пов’язана з політикою російських федеральних каналів, які цілеспрямовано уникають цих тем. За його словами, жителі Пскова досі воюють на Донбасі.

Гинули тисячами: названо реальні втрати військових РФ на Донбасі

Крім того, Шлосберг нагадав, що разом з групою російських юристів оскаржив аж до Верховного суду Росії засекречування даних втрат армії «в мирний час», але «російська Феміда стала на бік очільника РФ».

«Ніхто не знає точної цифри загиблих росіян в Україні, буде зроблено все, щоб її якомога довше не дізналися. Ця цифра може виявитися вражаючою», – сказав Шлосберг.

Планується, що презентація книги «Россия и Украина. Дни затмения» відбудеться найближчим часом у Києві. На даний момент книга видана накладом 1,5 тис. примірників.

Нагадаємо, український лікар Олександр Чернов повідомив,  що в 2018 році на окупованій Донеччині загинуло щонайменше 270 бойовиків.  За інформацією Чернова, в 2018 році поранення отримали щонайменше 940 терористів. З них важко поранено 350 бойовиків, внаслідок чого мінімум 45 померли в лікарських закладах.

Також раніше стало відомо, що в Росії оголошували збір коштів для того, щоб доставити тіло ліквідованого путінського іхтамнета з Донбасу на батьківщину в Єкатеринбург.

Джерело: Народна Правда
загрузка...