У Росії влаштували допити полонених українських моряків: тривожні подробиці

Слідчі не дали жодного дозволу на побачення і телефонні дзвінки

У Росії влаштували допити полонених українських моряків: тривожні подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Слідчі ФСБ Росії зловживають своєю владою і провели чергові допити українських моряків.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Facebook російського адвоката Миколи Полозова.

Як повідомив адвокат, слідчі намагалися допитати моряка Михайла Власюка і старшого матроса Юрія Без’язичного. В ході допитів Власюк та Без’язичний ще раз заявили про те, що є військовополоненими. Захист залучив низку заяв та клопотань слідству, в тому числі, на надання можливості здійснення телефонних переговорів та на побачення з близькими, написав Полозов.

Адвокат зазначив, що слідчі «зловживають своїм правом давати дозволи на побачення і дзвінки», а також ставлять винесення таких дозволів у пряму залежність від одержання необхідних для слідства показань.

Полозов підкреслив, що за майже 2,5 місяці слідчі не дали жодного дозволу на побачення і телефонні дзвінки.

Нагадаємо, 15 та 16 січня Лефортівський районний суд Москви розглядав клопотання про продовження запобіжного заходу для моряків. У результаті суд постановив всіх 24 моряків залишити під вартою ще на три місяці.

Між тим, Парламентська асамблея Ради Європи наполегливо закликає Російську Федерацію негайно звільнити українських військовослужбовців та забезпечити надання необхідної медичної, правової та консульської допомоги відповідно до положень міжнародного гуманітарного законодавства такими як Женевські конвенції.

Джерело: Народна Правда