Відомий українець розгнівав російських пропагандистів правдою про Путіна: з’явилось відео

Дмитро Гордон заявив, що в Україні неможлива перемога проросійського кандидата в президенти

Відомий українець розгнівав російських пропагандистів правдою про Путіна: з’явилось відео
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Фото/Відео

Український журналіст Дмитро Гордон в прямому ефірі російської пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1” назвав президента РФ Володимира Путіна злочинцем.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Гордон зазначив, що ключі від миру знаходяться в одному місці – в Кремлі, а саме – в однією людини, яку звуть Володимир Путін.

“Якщо Путін дасть наказ своїм військам піти з Криму і Донбасу, покається за смерті і страждання більше ніж 10 тисяч людей, відшкодує завдані українській економіці збитки, ми будемо найкращими друзями. Якщо ж керівництво Росії не залишить територію України, буде кінець керівництву Росії. Ви не зможете жити в цьому світі, будучи державою-агресором”, – заявив Гордон.

Журналіст зазначив, що в Росії неможливий розвиток без взаємодії з заходом, а сама вона є відсталою країною.

Ці заяви викликали справжню істерику у присутніх в залі пропагандистів.

Нагадаємо, раніше відому пропагандистку  Ольгу Скабєєву спритно “поставили на місце” в Парламентській асамблеї Ради Європи. Журналістка мала намір зірвати ефір каналу під час коментаря керівника української делегації, віце-президента ПАРЄ Володимира Ар’єва.

А ось народний депутат України Олексій Гончаренко вирішив порадувати Скабєєву подарунком. У ПАРЄ він вручив їй рулони туалетного паперу із зображенням президента Росії Володимира Путіна.

Чоловік журналістки Євген Попов також відзначився, назвавши українців «рогулями».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...