Цікаве питання: у Путіна розповіли про претензії до Януковича

В Росії до Януковича ставляться "однозначно як до колишнього президента України"

Цікаве питання: у Путіна розповіли про претензії до Януковича
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Кремлі заявили про відсутність претензій до колишнього президента України Віктора Януковича, який провів у середу, 6 лютого, прес-конференцію в російській столиці.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на заяву прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова.

Відповідаючи на питання журналістів про Януковича, Пєсков, зокрема, сказав: “Ні. До нього немає ніяких претензій з боку російської держави”.

Після цього у журналістів народилося додаткове питання про юридичні підстави, які дозволяють перебувати Януковичу на російській території з урахуванням того факту, що відповідно до законодавства громадяни України можуть перебувати в Росії до 90 діб без оформлення дозволів.

На це Пєсков відповів наступним чином: “Я не думаю, що на нього це поширюється”. При цьому представник Кремля пояснив, що статус Януковича на території РФ потребує уточнення: “Мені це потрібно уточнити, питання цікаве”.

Прес-секретар Володимира Путіна крім іншого підкреслив, що в Росії до Януковича ставляться “однозначно як до колишнього президента України”.

Нагадаємо, колишній президент України Віктор Янукович, який переховується на території Російської Федерації, прокоментував в ході власної прес-конференції рішення Оболонського райсуду, який засудив його до 13 років в’язниці.

Джерело: Народна Правда