Янукович почав термінову прес-конференцію: з’явилося перше відео

Тема - "актуальні питання української політики"

Янукович почав термінову прес-конференцію: з’явилося перше відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишній президент України Віктор Янукович, який нині переховується на території Російської Федерації, скликав у Москві прес-конференцію.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, зустріч Януковича з пропагандистськими російськими ЗМІ проходить в прес-центрі МІА “Росія сьогодні”, вона, як заявлялося раніше, присвячується “актуальним питанням української політики”.

Читайте також: Вибори-2019: всі кандидати в президенти України

Про заход напередодні повідомляли кореспондент NPR Лукіан Кім, а також адвокат Януковича Олександр Горошинський.

«Було б логічним, якби він теж заявив про свою кандидатуру на пост президента України», — коментував Лукіан Кім.

Горошинський же повідомляв, що Янукович прокоментує вирок Оболонського суду Києва, але “можливо, будуть і сюрпризи”.

Нагадаємо, 24 січня Оболонський райсуд Києва заочно визнав колишнього президента України Віктора Януковича винним у державній зраді і пособництві в агресивній війні.

Одночасно з цим суд ухвалив рішення відхилити статтю «пособництво в умисних діях, вчиненних з метою зміни меж території та державного кордону», яку також інкримінували Януковичу. За словами суддів, вони не побачили переконливих доказів, які свідчать, що Янукович був проінформований про остаточну мету незаконних дій росіян — анексію Криму.

Також повідомлялося, що Януковича можуть повернути скандальний вертолітний майданчик, розташований за адресою: м. Київ, Паркова дорога, 16-А, і належить ТОВ «Амадеус Ко».

Джерело: Народна Правда