Епіфаній розповів, як ПЦУ буде допомагати українським політв’язням

ПЦУ створила місію, яка буде займатися українськими політв'язнями

Епіфаній розповів, як ПЦУ буде допомагати українським політв’язням
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Синод Православної церкви України створив православну місію для допомоги українцям, які постраждали від порушення прав людини, і особам, позбавленим волі. Ця місія  також буде займатися питаннями звільнення українських політичних в’язнів Кремля.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Укрінформ.

Loading...

Таку заяву зробив митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній під час зустрічі з колегами і друзями художника і політичного в’язня Кремля Романа Сущенка, яка відбулася в агентстві Укрінформ з нагоди його 50-річчя.

“На першому засіданні Священного Синоду Православної церкви України ми створили певну православну місію допомоги жертвам порушення прав людини і особам, позбавленим волі. …В майбутньому  ця місія  буде робити все для цього від імені нашої церкви, щоб ці хлопці (українські політичні в’язні Кремля – ​​Ред.) повернулися і тут разом з Романом Сущенком ми могли відсвяткувати його наступний день народження. Я в це вірю, тому що Господь може це втілити, якщо ми будемо мати глибоку віру і будемо молитися йому за це “, – сказав Епіфаній.

За його словами, цією місією буде керувати архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент. Епіфаній підкреслив, що Климент є найбільш активним єпископом, “який практично діє: він їздить, допомагає, відвідує в’язнів, тобто, ця людина дійсно піклується”.

Епіфаній також додав, що незабаром буде створено статут цієї місії, в якому “будуть чітко прописані права та обов’язки, які матиме голова цієї місії”.

Нагадаємо, раніше митрополит Епіфаній розповів,  коли нову українську церкву визнають інші церкви і як українські лаври повернуться в лоно Православної церкви України.

Раніше також митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що коли всі православні українці об’єднаються в єдину помісну православну церкву, завершиться війна на Донбасі і Крим буде повернутий Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...