Моторошна загибель дітей на Вінниччині: з’явилися нові подробиці

Діти 2-років і 9-ти місяців отруїлися димом

Моторошна загибель дітей на Вінниччині: з’явилися нові подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стали відомі подробиці трагічного інциденту, який стався на Вінниччині, коли  двоє малюків померли внаслідок задимлення в приватному будинку. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в сюжеті ТСН. 

Матір дівчаток залишила їх самих удома і пішла в магазин, а в цей час обігрівач – вітродуйка –  почав плавитися,  зайнялися меблі і килим поряд.

Сусідка першою почула жіночий крик та вибігла на вулицю. “З мамою зайшли в хату – то старша дівчинка лежала біля дверей, видно, до дверей підходила, а менша на ліжку”, – розповіла Тамара Сліпченко.

“Кімната була закрита, не було доступу кисню. Пожежі не сталося, було тільки задимлення, внаслідок чого загинуло двоє діток”, – констатував керівник Тиврівського відділення поліції Анатолій Присяжнюк.

Мешканці села розповіли, що молода жінка вже не вперше залишала дітей удома – так каже продавчиня крамниці, в яку приходила в той день матір.

Батьки жінки живуть у тому ж селі та в усьому винуватять несправну електрику. “Там світло замикало, то вмикалося, то вимикалося. Вона пішла по памперси, а світло як появилось – цей дуйчик розірвася, чи шо”, – каже батько Наталі Сергій Товкань.

Сама мама загиблих дітей запевняє, що забула вимкнути обігрівач, бо хаті в цей час не було електрики. “Не було світла, а потім з’явилося, і він почав працювати. Прийшла, а тут таке. Іще з двору почула запах. Я не буду зараз ні з ким говорити. Повірте – це дуже важко”, – каже жінка.

В поліції призначили експертизу, яка має визначити, через що сталася пожежа. Якщо матір визнають винною в загибелі дітей, їй загрожуватиме кримінальна відповідальність. Маленьких Сашу та Вероніку поховають у неділю.

Нагадаємо, нещодавно на Вінниччині трагічно загинув 1-річний хлопчик – він помер від больового шоку через численні тілесні ушкодження. Дитина пролежала в будинку кілька днів без будь-якої медичної допомоги.

Джерело: Народна Правда