Справа Гандзюк: з’явилося нове відео жорсткого затримання активістів у Києві

"Повернення в 2013 рік" - написали в мережі

Справа Гандзюк: з’явилося нове відео жорсткого затримання активістів у Києві
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

В мережі з’явилося повне відео жорсткого затримання силовиками активістів, які у Києві у суботу, 9 лютого, провели  акцію “Хто замовив Катю Гандзюк”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на власній сторінці у Facebook написав адвокат Дмитро Марцонь (Dmitriy Marzoni).

“Повне відео затримання активістів поліцією в Подільському відділенні. Фраза з боку поліції «Убий його на *уй» на самому початку – задає західний тон діям правоохоронців”, – написав адвокат.

Як відомо, поліція на мітингу Юлії Тимошенко затримала активістів з плакатами “Хто замовив Катю Гандзюк”. Приблизно через годину з відділку активістів почали відпускати, але не віддавали рюкзаки та інші особисті речі.

Активісти і група підтримки зажадали особисті речі назад. Поліція намагалася силою виставити всіх з дільниці, почалася сутичка.

У той же час у Головному управлінні Національної поліції в Києві заявили, що група невідомих влаштувала бійку з правоохоронцями під час спроби штурму управління поліції, постраждали троє поліцейських.

Нагадаємо, 9 лютого поліція затримала десяток активістів організації C14 в Києві на зустрічі з виборцями кандидата на пост президента України Юлії Тимошенко.

Напередодні Віктор Гандзюк назвав імена замовників вбивства своєї дочки, херсонської громадської активістки Катерини Гандзюк.

Раніше батько вбитої Катерини Гандзюк розповів подробиці про замовника та організатора вбивства його дочки Сергія Торбіна (позивний – “Опер”).

Джерело: Народна Правда