Президентські вибори 2019 обійдуться значно дорожче: названо причину

Видатки збільшено на майже 10 млн. грн.

Президентські вибори 2019 обійдуться значно дорожче: названо причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Центральна виборча комісія затвердила розподіл коштів державного бюджету, виділених на підготовку та проведення виборів президента України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу ЦВК.

ВИБОРИ 2019: ВСІ КАНДИДАТИ В ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ

Там пояснили, що необхідність внесення змін пов’язана зі збільшенням кількості зареєстрованих кандидатів на пост президента України до 44 осіб. У раніше затвердженому кошторисі було передбачено видатки із розрахунку 25 кандидатів.

“Після внесених змін сума видатків комісії збільшилась на 9 млн 947 тис. 723 гривні і становить 275 млн 978 тис. 531 гривню”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, ЦВК затвердила розподіл коштів держбюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів президента, на загальну суму 2,355 млрд. гривень. У вказаному Розподілі видатки ЦВК, згідно з ухваленою постановою, становлять 275 млн 978 тис. 531 гривню, на окружні виборчі комісії розподілено 40 млн 820 тис. 686 гривень, на дільничні виборчі комісії – 1 млрд 146 млн 616 тис. 619 гривень.

Президентські вибори 2019 обійдуться значно дорожче: названо причину

 

Крім того, у разі проведення повторного голосування з виборів президента України передбачено резерв коштів, який становить 891 млн 464 тис. 164 гривень.

Нагадаємо, що незважаючи на заборону влади України, Росія збирається направити своїх спостерігачів на вибори президента України по лінії ОБСЄ.

Раніше спецпредставник США в Україні Курт Волкер написав, що для визнання виборів в Українінеобхідна присутність спостерігачів від ОБСЄ, серед яких можуть бути громадяни РФ.

Пізніше Волкер доповнив свій коментар щодо присутності на виборах президента Україниросійських спостерігачів, відзначивши, що Росія є агресором в Україні і тому побоюванняукраїнської сторони небезпідставні.

Джерело: Народна Правда