Вбивство Гандзюк: з’явилися цікава версія і дані про ймовірних фігурантів

Журналістка назвала ймовірну причину вбивства активістки

Вбивство Гандзюк: з’явилися цікава версія і дані про ймовірних фігурантів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У мережі оприлюднили цікаву версію і дані про ймовірних фігурантів справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на пост у Facebook журналістки Мар’яни П’єцух.

“Зараз Мангер у версії слідства остання особа в схемі. Далі Мангер (голова Херсонської облради від “Батьківщини”, якому оголошено про підозру у справі Гандзюк, – НП) замовив вбивство кримінальному авторитету Москалу (на картинці), якому за тиждень до замаху подарував базу відпочинку біля моря. Москал був помічником депутатата облради від Радикальної партії Ставицького (який пізніше вийшов з партії)”, – пише автор.

Далі, за її словами, Москал передає завдання помічнику нардепа від БПП Паламарчука – Павловському.

“Павловський доручає справу орденоносному учаснику АТО Торбіну, якому допомагав фінансово в його діяльності як громадському діячу-ветерану АТО. Цей вже підключає своїх хлопців, з якими разом воював в УДА. Ліворуч ще заклеєний елемент з обличчями чиновників, які могли сприяти у виконанні злочину, але поки остаточна провина їх не доведена. У верхньому правому куті – другий помічник Паламарчука – Одинцов. Він був присутній разом з Павловським і Москалом в будинку Павловського, куди перед втечею приїхали Васянович і Торбін”, – пише журналістка.

Крім того, вона звернула увагу на важливий момент.

“Не будемо забувати, чиїм помічником був Павловський. І те, що заступник голови ОДА Рищук є членом БПП, і хоча доказів у причетності до організації вбивства Гандзюк немає в Луценка, але є докази його причетності до розкрадання лісу. А саме публічна критика чиновників Гандзюк за розкрадання лісу, за версією слідства, і стала причиною замовлення вбивства”, – вважає автор.

Вбивство Гандзюк: з’явилися цікава версія і дані про ймовірних фігурантівВбивство Гандзюк: з’явилися цікава версія і дані про ймовірних фігурантів

Нагадаємо, Віктор Гандзюк назвав імена замовників вбивства своєї дочки, херсонської громадської активістки Катерини Гандзюк.

Джерело: Народна Правда