Кібератаки та провокації: як Росія планує зірвати вибори президента України

В СБУ розповіли про головні загрози з боку Росії

Кібератаки та провокації: як Росія планує зірвати вибори президента України
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Російська Федерація зробить все можливе, щоб вплинути на хід виборів в Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в ефірі ICTV зробив начальник департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Олександр Климчук.

Loading...

Читайте також: Вибори-2019: всі кандидати в президенти України

На його думку, Москва робитиме основний ухил на гібридну агресію – кібератаки, (атаки на електронні системи Центральної виборчої комісії, об’єкти критичної інфраструктури: транспорт, зв’язок, фінанси і енергетика), також будуть різні провокації в соціальних мережах – приміром, фейкові новини.

Клімчук також додав, що з цієї причини з технічними працівниками ЦВК проведуть “кібернавчання”. Стосовно мережі, то за словами фахівця, ведеться робота з подальшого блокування сайтів з російською пропагандою.

Як повідомлялося раніше, Російська Федерація “з міркувань безпеки” передумала відправляти на президентські вибори в Україну своїх спостерігачів.

Комітет виборців України закликав ЦВК не реєструвати спостерігачів з російськими паспортами.

Центральна виборча комісія затвердила розподіл коштів державного бюджету, виділених на підготовку та проведення виборів президента України. Після внесених змін сума витрат комісії збільшилася на 9 млн 947 тис. 723 грн. і становить 275 млн 978 тис. 531 грн.

Джерело: Народна Правда
загрузка...