Справа Зайцевої: адвокат виніс остаточний «вирок»

Про жодні пом'якшувальні обставини щодо дій Зайцевої мови не йде

Справа Зайцевої: адвокат виніс остаточний «вирок»
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Адвокат потерпілих Дмитро Марцонь, виступаючи в ході судового засідання по “справі ДТП на Сумській у Харкові” озвучив реперні точки, які, як він сподівається, буде взято на увагу при винесенні вироку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео промові під час дебатів він опублікував у Facebook.

Марцонь зазначив, що особисто був присутній на місці ДТП, а також у морзі: “Я спостерігав усі ці жахи”. Адвокат вкрай незадоволений рівнем проведення експертиз (наркологічної і швидкості).

За його словами,  щодо Зайцевої пом’якшувальних обставин немає, є обтяжливі:

“Ніхто не вірить у каяття Зайцевої. Це простежувалося з самого початку … Коли ми бачили, що було в перші секунди. Я не помітив ніякого жаху від загиблих людей, бажання допомогти. Ми помітили бажання піти від відповідальності, залучити третіх осіб, які максимально повинні були захистити безпосередньо Зайцеву”.

Окремо він прокоментував те, що мати Олени Зайцевої перераховувала (часом, таємно і без узгодження суми та процедури) сім’ям постраждалих матеріальну допомогу:

“Зроблена таким чином допомога не що інше, як бажання врятувати свою дитину. Ми не вправі засуджувати, але нічого спільного зі справжнім каяттям, ваша честь, це не має”.

Марцонь підкреслює, що часткове відшкодування матеріальної допомоги ніяк не може вважатися пом’якшувальною обставиною.

Стосовно опіатів

“Керування транспортним засобом в стані наркотичного сп’яніння (вживання відповідних препаратів) доведено. Навіть зі слів Олени Зайцевої, був відповідний прийом препаратів, – заявив Марцонь, зазначивши, що такі препарати впливають на людину, її стан відрізняється від стану тверезої людини. – Це обтяжлива обставина”.

Щодо Геннадія Дронова адвокат також додав, що пом’якшувальних обставин немає. Зазначимо, другий підозрюваний наполягає на невинуватості:

“На момент ДТП Геннадій Дронов також не висловлював каяття. Це було бажання найбільшим чином піти від відповідальності”. Марцонь також нагадав, що і Дронов, і Зайцева просили змінити запобіжний захід (хотіли покинути СІЗО). На думку юриста, це багато про що говорить.

Як повідомлялося раніше, незважаючи на виявлені в організмі учасниці смертельної ДТП у Харкові Олени Зайцевої опіати та акт огляду, де вказані ознаки наркотичного сп’яніння, харківські експерти досі не сказали, чи була вона під дією наркотиків в момент аварії.

Журналістка Тетяна Доцяк повідомляла, що у справі – ні в обвинуваченні, ні в експертизах – не прописано ступінь вини Зайцевої та Дронова.

Джерело: Народна Правда