Томос: Епіфаній назвав головні цілі на посту глави ПЦУ

Митрополит Епіфаній наголосив на важливості духовної освіти задля збереження єдності ПЦУ

Томос: Епіфаній назвав головні цілі на посту глави ПЦУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Митрополит Православної церкви України Епіфаній назва три ключових завдання, які ставить перед собою на посту очільника ПЦУ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю журналу “Новое время“.

Loading...

За його словами, основні цілі, які ставить перед собою Православна церква України були окреслені на Об’єднавчому соборі, який відбувся в грудні минулого року у Києві.

“Перша – зберегти єдність, яка була задекларована на об’єднавчому соборі. Друга – звернути особливу увагу на освіту. Оскільки я був ректором, для мене це питання дуже важливе: освіта – наше майбутнє. Третє завдання – це молодь, яку ми повинні залучити до церкви. Але без духовної освіти, в цілому без розвитку освіти ми не зможемо цього зробити”, – пояснив митрополит Епіфаній.

Нагадаємо, раніше митрополит Епіфаній розповів,  коли нову українську церкву визнають інші церкви і як українські лаври повернуться в лоно Православної церкви України.

Також митрополит Епіфаній повідомив, що Синод Православної церкви України створив православну місію для допомоги українцям, які постраждали від порушення прав людини, і особам, позбавленим волі. Ця місія  також буде займатися питаннями звільнення українських політичних в’язнів Кремля.

Раніше також митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що коли всі православні українці об’єднаються в єдину помісну православну церкву, завершиться війна на Донбасі і Крим буде повернутий Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...