У Путіна відхрестилися від найманців “ПВК Вагнер”: з’явилися деталі скандалу

Вдова і троє дітей найманця "Вагнера" залишилися без копійки

У Путіна відхрестилися від найманців “ПВК Вагнер”: з’явилися деталі скандалу
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Суд Ростовської області відхилив позов вдови бойовика приватної військової компанії «Вагнер». Луїза Рубанова намагалася добитися компенсації моральної шкоди.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці скандалу повідомляє “Комерсант“.

Loading...

Журналісти пишуть, що Олексій Рубанов служив у російській армії, але після служби тривалий час не міг знайти роботу. Саме з цієї причини він став найманцем – бійцем ПВК, якої в Росії офіційно не існує. Росіянин тричі був у Сирії, з останнього відрядження повернувся у складі “вантажу 200”.

За інформацією видання, чоловіки, які супроводжували тіла, передали батькам бійця конверт з грошима — невиплаченою зарплатою і компенсацією. Скільки там було грошей, невідомо.

Вдова, яка залишилася з трьома малими дітьми на руках, взагалі залишилася без грошей. “Її позов до влади Росії, яка не забезпечила, на думку позивачки, безпеки громадянина Рубанова в Сирії, суд не задовольнив, вважаючи, що немає жодного зв’язку між його загибеллю і діями російських збройних сил проти терористів”, – йдеться в матеріалі.

Крім того, під час досудової підготовки було визначено, що свої претензії Рубанова повинна адресувати не Міноборони і Мінфіну Росії, а Російській Федерації в цілому.

Більше того, видання підкреслює, що в минулому році в Челябінській області суд розглядав схожу справу (бойовик ПВК «Вагнер» Андрій Литвинов).

Нагадаємо, напередодні Служба безпеки України оприлюднила нові докази участі російських найманців «ПВК Вагнера» на території інших держав.

В кінці грудня 2018 року в соціальних мережах з’явилися фотографії, які нібито вказують на переміщення російських найманців ПВК «Вагнера» по території Судану, де почалися антиурядові протести, пов’язані з підвищенням цін на паливо і продукти харчування.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...