Томос: окупанти хочуть “обміняти” Крим на храми ПЦУ

Скандальну заяву зробила «міністр майнових і земельних відносин» Криму

Томос: окупанти хочуть “обміняти” Крим на храми ПЦУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В анексованому Криму готові віддати в безоплатне користування громаді Православної церкви України приміщення кафедрального собору Святих Володимира і Ольги у Сімферополі, якщо глава єпархії визнає півострів російським.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву зробила міністр майнових та земельних відносин» Криму Ганна Анюхіна.

Зазначимо, у Сімферополі виникли проблеми з орендою будівлі кафедрального собору Святих Володимира і Ольга, голова Кримської єпархії ПЦУ Климент нібито «відмовився надати документи”, необхідні для оренди приміщення.

«З архієпископом Климентом ми неодноразово спілкувалися і говорили, що ми готові надати в постійне безоплатне користування, навіть не в оренду, приміщення кафедрального собору Святих Володимира і Ольги, якщо церква зареєструється на території Росії як релігійна організація», — цитують Анюхіну “Факти“.

Нагадаємо, митрополит Православної церкви України Епіфаній назвав три ключові завдання, які він ставить перед собою на посту предстоятеля ПЦУ.

Тим часом член фракції КПРФ у Держдумі Росії Сергій Гаврилов заявив, що в Україні нібито ведеться «інформаційна війна проти власного народу» і прийнято закони, які дозволяють “захоплювати релігійні будівлі і споруди”.

Джерело: Народна Правда