Вбивство Гандзюк: Мангер зробив гучну заяву на суді

Мангер звинувачує у всьому Доценка

Вбивство Гандзюк: Мангер зробив гучну заяву на суді
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Підозрюваний в організації вбивства Катерини Гандзюк голова Херсонської облради Владислав Мангер зробив гучну заяву у судовій залі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Українську правду“.

Взявши слово, Мангер вкотре заявив, що “не був знайомий із Гандзюк та не мав із нею конфліктів”.

В той же час він заявив, що за його даними, Гандзюк співпрацювала зі Службою безпеки та знаходилась у прямому підпорядкуванні генерала СБУ Данила Доценка.

Він стверджує, що Доценко створив на території області декілька кримінальних угруповувань, які займались вирубкою лісу, рекетом та вимаганням, та мав через це конфлікт із поліцією.

“Я вважаю, що Данило Доценко організував напад на Катерину Гнадзюк з метою дискредитації органів поліції. Але після того (на що в нас є незаперечні докази) як результатом нападу стали дуже тяжкі наслідки, відбулося фізичне знищення Катерини та використання цієї трагедії в політичних цілях”, – заявив Мангер.

Зазначимо, що Данило Доценко очолював управління СБУ в Херсонській області з 14 лютого по 22 серпня 2017 року. Зараз працює начальником Департаменту захисту національної державності СБУ.

Нагадаємо, журналістка Мар’яна П’єцух повідомляла, що зараз Владислав Мангер у версії слідства — остання особа в схемі. За її словами, Мангер замовив вбивство кримінальному авторитету Москалу, якому за тиждень до замаху подарував базу відпочинку біля моря. Москал був помічником депутата  облради від Радикальної партії Ставицького. Москал в свою чергу передає будинок помічнику нардепа від БПП Паламарчуку — Павловському.

Раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко заявляв, що активна громадська діяльність Катерини Гандзюк перешкоджала особистим інтересам Владислава Мангера.

 

Джерело: Народна Правда