Відкрито таємницю Стоунхенджу: у британців з’явився новий привід не любити французів

Стоунхендж - стародавній мегаліт, розташований на півдні Англії

Відкрито таємницю Стоунхенджу: у британців з’явився новий привід не любити французів
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Вчені з Гетеборзького університету в Швеції встановили вік двох тисяч історичних кам’яниць і дійшли висновку, що такі давні мегаліти, як легендарний британський Стоунхендж, фактично винайшли французи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі The Sun.

Loading...

Вік споруд вдалося встановити завдяки радіовуглецевому дослідженню. Всього по всій Європі “розкидано” близько 35 тисяч мегалітів, вчені проаналізували вік двох тисяч з них. Багато з цих споруд зведені в епоху неоліту і енеоліту (мідного віку) і зосереджено в прибережних районах.

За словами дослідників, “концепція” таких мегалітів зародилася у Франції, звідкіля поширилася до Швеції морськими торговельним шляхами. Цікаво, що найдавніші кам’яні мегаспоруди використовували як могили, вони з’явилися на північному заході Франції в другій половині 5 тисячоліття до нашої ери – близько 7 тисяч років тому. Пізніше такі споруди з’явилися в Середземномор’ї і на Атлантичному узбережжі Піренейського півострова.

Нагадаємо, блогери знайшли в Антарктиді військову базу і сліди стародавньої цивілізації.

На території (під землею) природного заповідника Суйкербосранд в Південно-Африканській Республіці виявили сліди давнього міського поселення.

У Західній Антарктиді під льодовиком Туейтса вчені виявили порожнечу, обсяг якої можна заповнити 14 мільярдами тонн льоду.

Фахівці закінчили реставрацію легендарної гробниці Тутанхамона. Після 10 років роботи вчені пояснили виникнення таємничих плям на стінах, а також спростували існування прокляття.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...