Названо приховану небезпеку смартфона: лікарі б’ють на сполох

Не зловживайте гучністю

Названо приховану небезпеку смартфона: лікарі б’ють на сполох
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я спільно з представниками Міжнародного союзу електрозв’язку розробили звуковий стандарт, який повинен зробити смартфони безпечними. Медики стурбовані тим, що люди по всьому світу ризикують втратити слух через звички слухати музику за допомогою своїх гаджетів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, лікарі впевнені, близько 50% молодих людей (12 – 35 років) по всьому світу ризикують в перспективі втратити слух через надто гучне навколишне середовище. Вже зараз близько 5% населення світу (432 мільйони дорослих і 34 мільйони дітей страждають від втрати слуху.

Лікарі не виключають, що стрімка втрата слуху може бути пов’язана з гучною музикою в навушниках.

Нагадаємо, раніше Всесвітня організація охорони здоров’я озвучила головні методи профілактики онкології, адже рак вважається одним з найстрашніших захворювань. Так, у ВООЗ настійно рекомендують людям відмовитися від куріння, стежити за своєю вагою, підтримувати фізичну активність і правильно харчуватися.

У США розробили спеціальний додаток для смартфонів, який розпізнає ВІЛ-інфекцію. Розробники заявляють, що програма допомагає виявити вірус на ранній стадії, не проходячи звичний спосіб діагностування — метод полімеразної ланцюгової реакції.

Джерело: Народна Правда