Шпигував на користь РФ: у ЄС розгорівся скандал із співробітником контррозвідки

Клемент Вандерборре працює на контррозвідку Бельгії протягом 40 років

Шпигував на користь РФ: у ЄС розгорівся скандал із співробітником контррозвідки
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Бельгії вибухнув скандал – главу департаменту контррозвідки Служби інформації і безпеки Клемента Вандерборре підозрюють у шпигунстві на користь Російської Федерації. Вандерборре, який працює на контррозвідку Бельгії близько 40 років, відсторонили від посади.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці скандалу з посиланням на видання De Morgen повідомляє Європейська правда.

Зокрема, відомо, що на главу департаменту стали скаржитися підлеглі, колегам Вандерборре не подобався стиль його керівництва. Бельгійське видання повідомляє, що він знищував конфіденційні документи в офісному шредері.

Більш того, в листі одного зі співробітників контррозвідки говориться, що Вандерборре надав громадянці Сербії доступ до конфіденційної інформації. Жінка, ймовірно, працювала як подвійний агент на користь Росії. Інформацію надали під час спеціальної операції в Сербії в 2016 році.

Нагадаємо, раніше західні ЗМІ повідомили, що окрім «Олександра Петрова» і «Руслана Боширова» (агента ГРУ Олександр Мішкін і Анатолій Чепіга) в операції “отруєння Скрипалів” брав участь ще один чоловік – 45-річний “Сергій Федотов”.

У Великобританії вже встановили всі деталі замаху на екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля і його дочку в Солсбері, проте бояться нової загрози з боку більш підступних співробітників Служби зовнішньої розвідки Росії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...