Хоче “піднятися з колін”: з’явився цікавий прогноз щодо використання РФ ядерної зброї

Росія вважає себе несправедливо знеціненою після краху СРСР

Хоче “піднятися з колін”: з’явився цікавий прогноз щодо використання РФ ядерної зброї
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Росія прагне стати одним з найважливіших світових гравців і використовує для досягнення своєї мети свій ядерний потенціал.

Про це в зв’язку з розірванням договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності розповів в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

Говорячи про те, як Росія має намір скористатися розривом договору про РСМД, Маломуж зазначив:

«Росія хотіла би мати значний ядерний потенціал для того, щоб бути світовим гравцем. У Кремлі вважають, що після розвалу СРСР Росія була потужно знецінена, й міжнародна спільнота з нею не рахується.

Крім того, є історія про те, що десь в період підписання договору про ліквідацію ракет малої й середньої дальності Горбачову дали обіцянку про нерозширення НАТО. Росія вважає себе правонаступницею Радянського Союзу, тож сприймає членство колишніх сателітів СРСР у Альянсі за недотримання слова».

Експерт також вказав на один з найбільш стійких комплексів Росії:

“Росія, подібно Німеччині після Першої світової війни, вважала себе несправедливо знеціненою після краху СРСР й хотіла “піднятися з колін”. Для цього потрібна потужна зброя, в тому числі – ті ракети”.

Повну версію інтерв’ю з Миколою Маломужем можна прочитати тут: Є спосіб повернути Крим і Донбас – екс-глава розвідки про страх Путіна і ядерну війну.

Джерело: Народна Правда