Тиха година: в офісах офіційно дозволили спати, кому пощастило

Співробітникам дозволяють спати 30-60 хвилин

Тиха година: в офісах офіційно дозволили спати, кому пощастило
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

У Фінляндії офіційно дозволили спати на робочому місці.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Країна24.

Loading...

Фінські профспілки дійшли висновку, що денний сон в середині робочого процесу плідно позначається не тільки на продуктивності співробітників, але і на фінансовому добробуті фірми.

Зараз у Хельсінкі дуже популярно дозволяти співробітниками офісів поспати 30-60 хвилин, навіть наймають спеціальних тренерів, які допомагають людям швидко розслаблятися – зробити ментальну паузу, відправитися в міні-відпустку на півгодини.

Фахівці кажуть, що така медитація допоможе людям усунути фізичний дискомфорт: болі в спині і суглобах при сидячій роботі, а також бажання швидко покинути робоче місце.

Зазначимо, є цілий список причин, по яких постійно хочеться спати. Багато з цих причин можна самостійно усунути, поліпшивши тим самим свій стан. Причини, через які люди постійно хочуть спати – що робити, щоб добре висипатися.

Дослідницька група на чолі з китайським вченим Чжуанши Вангом провела масштабний аналіз сну. Виявилося, що люди, які сплять більше 8 годин на добу, знаходяться в групі ризику по серцево-судинним захворюванням.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...