ЄС завдав потужного удару по Росії: важливі подробиці

Європейський союз затвердив "азовські" санкції проти РФ

ЄС завдав потужного удару по Росії: важливі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Рада Європейського cоюзу підтримала введення санкцій проти РФ через її напад на українські кораблі у Азовському морі та захоплення українських моряків.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Еспресо, про це заявив заступник голови адміністрації президента України Костянтин Єлісеєв.

Loading...

“Для нас принципово важливо, що всі партнери підтримали ідею, що ціна російської агресії повинна постійно зростати і якраз наша участь в конференції співпала з тим, що ЄС готувався до зустрічі Ради міністрів ЄС, яка сьогодні відбулася, і я хотів би сказати, що принципово важливо, що нарешті ЄС після певної паузи прийняв важливе рішення про новий пакет санкцій, так званий “азовський”, – зокрема розповів він.

Разом із тим, Єлісеєв зазначив, що Україна буде домогатися розширення “азовських санкцій”, які є третім пакетом санкцій проти РФ, пов’язаних із Україною – перші два стосуються окупації Криму та агресії Росії на Донбасі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в законопроект «Про захист американської безпеки від агресії Кремля» (DASKA) внесено зміни, які передбачають пом’якшення потенційних санкцій проти російських державних банків.

Джерело: Народна Правда