Кривава річниця Майдану: українцям нагадали, як це було

Учасники Євромайдану називають цю подію Ніччю Апокаліпсису

Кривава річниця Майдану: українцям нагадали, як це було
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ніч з 18 на 19 лютого стала найкривавішою в 2014 році – “Беркут” почав штурм наметового містечка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, найстрашніші дні часів Революції Гідності згадали у сюжеті програми “Сніданок 1+1“.

Рівно п’ять років тому в самому центрі української столиці почали масово розстрілювати людей. Учасники Євромайдану називають цю подію Ніччю Апокаліпсису. На Майдан Незалежності приїхали загони Беркута, а силовики стримували українців гранатами і вогнепальною зброєю. Головпоштамт і комітет Держтелерадіо стали місцями притулку для протестувальників, будівлю Будинку профспілок охопила пожежа.

Одночасно з цим у Львові, Тернополі та Івано-Франківську підпалювали будівлі місцевих обласних адміністрацій, управлінь міліції, СБУ і прокуратури. Жителі цих міст їхали в Київ в якості підкріплення.

Через 17 годин кривавого штурму Майдану в Київ приїхали підкріплення зі Львова і “сотня” з Тернополя. Вранці 19 лютого число жертв склало вже 25 осіб.

Нагадаємо, радник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, Надзвичайний і Повноважний посол України в Хорватії, а також Боснії і Герцеговині (в 2010-2011-му -2017 роки) Олександр Левченко заявляв, що розстріли на Євромайдані були вигідні Російській Федерації – без такої дестабілізації увійти в Крим для неї було неможливо.

У мережі показали вражаюче відео подій п’ятирічної давності — розстрілу героїв Небесної сотні на Майдані 18-19 лютого 2014 року.

Джерело: Народна Правда