Лариса Ільєнко: одіозна “королева” пісочної мафії Київщини подалася в усі тяжкі

Лариса Ільєнко: одіозна “королева” пісочної мафії Київщини подалася в усі тяжкі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Депутат Обухівської райради (Київська область) Лариса Ільєнко знову опинилася в епіцентрі гучного скандалу. На цей раз депутата звинувачують у тотальному перерозподілі на свою користь незаконного видобутку піску на Київщині.

Loading...

Про це повідомляють поінформовані джерела в правоохоронних органах.

За даними силовиків, завдяки своїм впливовим покровителям к політичних колах і зв’язкам у СБУ, Лариса Ільєнко напередодні президентських і парламентських виборів виторгувала собі дозвіл на пісочний промисел без всяких обмежень. У підсумку в області вже почалися нові кримінальні розбірки в стилі 90-х, результатом яких можуть стати непередбачені наслідки, жертви і чергові політично-кримінальні інтриги серед місцевих еліт.

Як відомо, пані Іллєнко вже не вперше потрапляє під приціл уваги ЗМІ та правоохоронців. Однак їй досі вдалося уникнути відповідальності за свої злочини.

Нагадаємо, в 2016 році журналісти і громадські активісти викрили Іллєнко та встановили її причетність до підпільного намиву піску в селі Козин під Києвом. З тих пір минуло майже три роки, але цю «пісочну» справу проти неї було призупинено. Більш того, з тих пір Іллєнко тільки зміцнила свої позиції на тіньовому пісочному ринку Київщини.

Проте, незважаючи на резонанс і розслідування, залучити Іллєнко до відповідальності не вдалося. Більш того, незаконний піщаний промисел, за яким вона стоїть, продовжився і набув ще більших масштабів.

У тому ж 2016 році Іллєнко фігурувала в скандалі з бунтом в Обухівській районній раді і намагалася влаштувати переворот у депутатському корпусі, усунувши голову  райради Костянтина Шушакова.

Крім того, за повідомленнями депутатів райради, Іллєнко стоїть і за рядом інших гучних політичних інтриг в Обухові. Так, у минулому році вона розгорнула цілу війну і кампанію по дискредитації проти голови Обухівської РДА Івана Рудяка, який теж був призначений на свою посаду за квотою БПП і відомий на Київщині як активний борець за екологію і детінізацію бізнесу.

Колеги Лариси Іллєнко підтверджують, що зароблені мільйони доларів і зв’язки у вищих політичних і бізнес-колах Київщини відкривають перед «королевою Козина» (як її називають за очі жителі області) практично будь-які двері. Так, результатом цього, зокрема, став скандал із захопленням Іллєнко частини лісу в Святошинському районі столиці і незаконне будівництво на ділянці ресторану «Лукомор’я». Цей заклад також прославився тим, що став місцем сходок кримінальних злочинців і був замішаний у схемах по ухиленню від сплати податків і відмиванню грошей.

Також до «гріхів» Іллєнко журналісти зараховують причетність «королеви Козина» до спроби дерибану заводу «Атек» у Києві, гендиректором якого Іллєнко працює «за сумісництвом». На цей раз фігурантку «пісочних скандалів» викривали в схемах по розпилу майна підприємства, планах забудувати територію заводу житловою і комерційною нерухомістю, а також звести сміттєпереробний завод і навіть крематорій (!!!). До речі, в 2018 році проти Іллєнко за схеми на «Атек» Нацполіція відкрила кримінальну справу за кількома статтями. Але і на цей раз з відомих причин покарати депутата і топ-менеджера не вдається. Їй до недавнього часу продовжували протегувати деякі впливові політики і високопоставлені силовики.

Проте, за підтвердженою інформацією з правоохоронних органів, «ера Іллєнко» добігає кінця – найближчим часом щодо скандальної бізнесвумен і депутата нові і вже неупереджені розслідування. Цілком можливо, що офіційні підозри «королеві Козина» будуть оголошені вже в найближчий час.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...