Не вчіть Україну: президент Європейської ради зробив важливу заяву

Тільки той, хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем - Дональд Туск

Не вчіть Україну: президент Європейської ради зробив важливу заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що Україна довела свою справжню європейськість ще у часи Революції Гідності.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Європейську правду, таку думку він висловив під час виступу у Верховній раді.

Президент Європейської ради нагадав, що Революція гідності починалася і проходила під прапорами Європейського союзу.

“Завжди пам’ятатиму прапори із золотими зірками на Хрещатику під час революції та Оду радості, яка лунала по всій Україні”, – поділився думками він.

Саме тоді, за його словами, Україна довела свою справжню європейськість.

“Часто повторюю у Брюсселі: не вчіть їх бути Європою, вчіться у них, що таке Європа”, – зазначив Туск.

Політик додав, що саме у важкі для України часи, коли Росія проявляє військову агресію, ЄС та європейські держави мають підтримати Україну.

“Тільки той, хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем. Хто готовий продавати Україну – продає майбутнє Європи”, – зазначив президент Європейської ради.

Він також вказав на те, що саме ті політики, які виступають проти єдиної Європи, ставлять під сумнів й територіальну цілісність України.

“Скажи, що думаєш про Україну, і я знатиму, що ти думаєш про Європу”, – сказав Туск.

Нагадаємо, під час виступу на 72-й сесії Генасамблеї ООН голова Євроради Дональд Туск заявив, що ООН повинна не шукати компромісів і мобілізувати світову спільноту в боротьбі зі злом – російською агресією в Україні.

Джерело: Народна Правда