Вакарчук цікаво відповів про друзів з РФ та політику у шоу-бізнесі

Співак не заперечує, що давно не спілкується з більшістю тих знайомих і друзів, з якими мав творчі контакти до 2014 року

Вакарчук цікаво відповів про друзів з РФ та політику у шоу-бізнесі
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Відомий український громадський діяч, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук розповів про стосунки з російськими музикантами після 2014 року.

У своєму інтерв’ю “Українській правді” Вакарчук заявив, що його коло спілкування складалося з людей, з якими не довелося рвати зв’язки, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

При цьому співак не заперечує, що він давно не спілкується з більшістю тих знайомих і друзів, з якими мав творчі або тісні контакти до 2014 року.

“Не тому, що ми ображаємося один на одного, а тому, що у нас просто інша реальність. Росія веде з нами війну, і культурна політика є частиною цієї гібридної війни. У мене немає жодних ілюзій з цього приводу”, – прокоментував лідер “ОЕ”.

Однак, додав співак, у нього залишилися знайомі, з якими він може зідзвонитися – це російська опозиція – “ці люди сповідують абсолютно ті ж принципи, що і я, фактично в своїй країні вони в глибокій опозиції”.

“Коло спілкування в Росії у нас завжди складалося з людей, на мою думку, думаючих і людей з принципами. Більшість з них або повели себе по відношенню до України максимально по-товариськи, або просто мовчали”, – додав Вакарчук.

Відповів співак і на питання, чи може музикант, спортсмен або громадський діяч бути поза політикою. Вакарчук відповів, що особисто він не може залишатися осторонь, оскільки для нього інтереси держави і інтереси України завжди були на першому місці:

“Я виріс у родині, де поняття “Незалежної України” було завжди. Мої батьки не належали до дисидентського руху, а були звичайними вченими, але відчуття того, що твоя країна рано чи пізно встане, я знав із дитинства”.

Нагадаємо, раніше Вакарчук розповів, що не спілкувався з кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським вже кілька років.

Ніч з 18 на 19 лютого стала найкривавішою в 2014 році — «Беркут» почав штурм наметового містечка. НАРОДНА ПРАВДА згадала, як пройшли найстрашніші дні часів Революції Гідності.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...