До Одеси йде американський есмінець з «Томагавками»: з’явилися фото та відео

USS Donald Cook (DDG75) має на борту 90 пускових установок для ракет

До Одеси йде американський есмінець з «Томагавками»:  з’явилися фото та відео
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У мережі з’явилися фотографії ракетного есмінця Сполучених Штатів Америки USS Donald Cook, який зайшов у Чорне море.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, на кадрах корабель здійснює прохід через Босфор.

Loading...

У Командуванні Шостого флоту США повідомляли, що есмінець прибуде, щоб «провести операції з безпеки на морі і підвищити стабільність у цьому регіоні». ЗМІ писали, що 25 лютого очікується захід корабля в порт Одеси.

Кілька днів тому, нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін анонсував візит кораблів НАТО в Одесу: “Дуже хороші дискусії в трансатлантичному контексті між ЄС і США, які відбувалися в Мюнхені. До речі, наступного тижня буде візит кораблів в Одесу”.

Зазначимо, USS Donald Cook не перший раз в якості гостя прибуде в наш регіон. Одеські ЗМІ нагадують, що в останній раз він заходив у Чорне море в січні цього року. Одеса також приймала есмінець у вересні 2015 року під час міжнародних навчань «Сі Бриз».

USS Donald Cook (DDG75) має на борту 90 пускових установок для ракет “Томагавк”, “Асрок” і “Стандарт-2”, а також протикорабельні ракети “Гарпун”.

До Одеси йде американський есмінець з «Томагавками»:  з’явилися фото та відео До Одеси йде американський есмінець з «Томагавками»:  з’явилися фото та відео

Як повідомлялося раніше, в Балтійському морі в районі острова Рюген (Німеччина) зіткнулися два кораблі — датське 31-метрове пасажирське судно «World Bora» та 81-метровий вантажний корабель «Raba» (під прапором Кіпру).

Нагадаємо, на початку 2019 року президент України Петро Порошенко підписав зміни до Конституції, якими на державному рівні закріплюється прагнення України стати членом Європейського Союзу і НАТО.

Джерело: Народна Правда
загрузка...