Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався неочікуваний поворот

Орієнтовний час оголошення вироку 26 лютого 14 година

Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався неочікуваний поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Зайцева визнала свою провину в скоєнні смертельної дорожньо-транспортної пригоди в Харкові на Сумській. При цьому у її адвокатів немає єдиної позиції щодо захисту.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, на це звернула увагу захисниця постраждалих в аварії Лариса Матвєєва.

Так, за її словами, адвокат Зайцевої Мельниченко каже про неможливість Зайцевої уникнути зіткнення, про те, що її дії, а саме перевищення швидкості, – це склад адміністративного правопорушення. При цьому адвокат Зайцевої Стець акцентує увагу на суб’єктивній стороні злочину – мовляв, у дівчини не було умислу. Козир, яка також захищає водія Lexus, взагалі бачить дві пом’якшувальні обставини – щире каяття та відшкодування шкоди, наполягаючи при цьому на повному визнанні провини Зайцевої.

“На мій погляд, це ніяк не в’яжеться з позицією адвоката Мельниченка. Там, як я подивлюся, в принципі немає єдиної позиції серед адвокатів”, – прокоментувала Матвєєва.

Стосовно  іншого фігуранта справи – Геннадія Дронова, то він, за словами Матвєєвої, з листа зачитав звернення, в якому вибачився перед потерпілими, сказавши, що у нього немає грошей на відшкодування шкоди, “коли/якщо продасть машину, гроші може і з’являться”.

Нагадаємо, один з адвокатів Олени Зайцевої — фігурантки скандальної справи «ДТП у Харкові на Сумській» — Євген Мельниченко не виключає, що експертизу на наявність опіатів в її організмі могли підтасувати.

Напередодні адвокат потерпілих Дмитро Марцонь, виступаючи в ході судового засідання по «справі ДТП на Сумській у Харкові» озвучив реперні точки, які, як він сподівається, буде взято на увагу при винесенні вироку.

Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався неочікуваний поворот Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався неочікуваний поворот

Джерело: Народна Правда