США не можуть відправити людину в космос: NASA заявили про проблеми в SpaceX і Boeing

Стурбованість NASA викликають 30-35% технічних проблем у SpaceX та у Boeing

США не можуть відправити людину в космос: NASA заявили про проблеми в SpaceX і Boeing
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

NASA не вважає нові космічні кораблі Boeing і SpaceX досить безпечними – американське космічне агентство попередило обидві компанії про те, що пілотовані кораблі їх виробництва мають серйозні недоліки.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, західні ЗМІ повідомляють, що на початок лютого стурбованість NASA викликають 30-35% технічних проблем у SpaceX (корабель Crew Dragon) і стільки ж у Boeing (CST-100 StarLiner).

Telegram-канал “Карточный домик” з посиланням на Reuters пише, що стурбованність у NASA викликає тепловий захист корабля CST-100 StarLiner. Стосовно  Crew Dragon, фахівців турбує технологія заправки ракети-носія Falcon-9 в той момент, коли екіпаж знаходиться вже всередині корабля.

Крім того, в NASA сумніваються в ефективності парашутних систем кораблів обох компаній.

Таким чином, плани США відновити в цьому році відправку своїх астронавтів на МКС на американських кораблях поки під загрозою.

Як відомо, у 2011 році США закрили програму космічних шатлів, які доставляли в космос американських астронавтів. Досі  NASA доводиться звертатися за допомогою до “Роскосмосу”, який продовжував доставляти людей до МКС і назад. Зараз США активно намагаються повернуться до запуску людини в космос. Над проектом працюють компанія Ілона Маска SpaceX, крім того NASA підписувала контракт на доставку астронавтів на МКС з компанією Boeing (корабель CST-100 Starliner, ракета-носій Atlas V).

Незважаючи на те, що США поки що відчувають деякі проблеми з відправкою астронавтів у космос, глава Національного управління з аеронавтики і досліджень космічного простору Джим Брайденстайн вже заявив, що пілотована програма освоєння Марса запланована на середину 2030-х років.

Нещодавно Ілон Маск (SpaceX) продемонстрував перший запуск ракетного двигуна Raptor, який призначений для корабля Starship.

Mars InSight — станція NASA, яка зараз досліджує Червону планету, передала на Землю таємничі звуки низьких частот. Апарат фіксував звук протягом 100 секунд. Відстань до джерела звуку встановити поки не вдалося.

Джерело: Народна Правда
загрузка...