Колишній співробітник путінського ТБ розповів правду про роботу пропагандистів

Ведучі пропагандистських каналів росТБ часто самі не вірять у те, що їм доводиться казати

Колишній співробітник путінського ТБ розповів правду про роботу пропагандистів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На пропагандистських телеканалах Росії ведучій отримує текст, який має прочитати, при цьому можливості хоч якось його поправити в нього немає.

Про це у ексклюзивному інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів Леонід Кривенков, який близько 10 років (у тому числі, після початку війни РФ проти України) працював оператором на російському державному телебаченні, зокрема, на телеканалі “Росія-24”.

Для ілюстрації своєї думки Кривенков розповів про пропагандистську кампанію на захист дітей, які мешкають у Північній Європі, що була розгорнута у Росії чотири роки тому.

“На “Росії-24” щогодини показували “обязон” – сюжет про дитину з Фінляндії, яка там народилася, але мама в неї була росіянкою. Батьки хлопчика розлучилися, і мама обманним шляхом змогла вивезти його з Фінляндії до Росії. Телеведучий на камеру розповідав про те, як чудово хлопчикові тепер живеться в Росії, і про те, які жахи пережила дитина у Фінляндії. Після ефіру цей же самий телеведучий сказав нам: “Бідна дитина, не пощастило йому з мамою. Якщо б не його божевільна матуся, у хлопчика було б зараз зовсім інше життя. Якби мати дійсно дбала про благополуччя дитини, вона б її з Фінляндії ніколи не вивезла”, – пригадав Кривенков.

Колишній співробітник росТБ додав, що ситуації, коли ведучі в ефірі щось кажуть, а між собою потім дивуються – “ну невже хтось в це може повірити!”, траплялися там дуже часто.

“Телеведучому дають текст, і він його читає, а можливості хоч якось його поправити в нього часто просто немає. Були, щоправда, й такі ведучі, які деякі тексти читати відмовлялися, я пам’ятаю такі випадки”, – додав Кривенков.

Повний текст ексклюзивного інтерв’ю Леоніда Кривенкова НАРОДНІЙ ПРАВДІ читайте тут: З новин із Кремля сміються навіть ведучі, які їх читають – відверта розмова з колишнім співробітником росТБ

Джерело: Народна Правда