Томос для України: стало відомо про нові успіхи ПЦУ

Майже півтисячі релігійних громад УПЦ МП вирішили перейти до ПЦУ

Томос для України: стало відомо про нові успіхи ПЦУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні вже понад 400 парафій УПЦ Московського патріархату вирішили перейти  до новоствореної Православної церкви України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ТСН. 

Loading...

Лідером за активністю переходів папафій до ПЦУ є Волинська область. Там близько 100 парафій вийшли з УПЦ МП,  тоді як загальна кількість зареєстрованих громад цієї церкви в регіоні одна із найбільших по Україні – більше 600.

Читайте також: Чи можна до церкви без хустки: в ПЦУ розставили крапки над “і”

Також велика кількість парафій, які ухвалили рішення перейти до ПЦУ, зареєстровано у Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській, Рівненській та Львівській областях. Зокрема, у Сокальському районі на Львівщині рішення про перехід до ПЦУ ухвалили абсолютні всі парафії УПЦ МП.

Нагадаємо,  митрополит Епіфаній розповів,  коли нову українську церкву визнають інші церкви і як українські лаври повернуться в лоно Православної церкви України.

Додамо, що в Московському патріархаті влаштували істерику через перехід громад до ПЦУ. Єпископ Баришівський Української православної церкви Московського патріархату Віктор (Коцаба) звернувся до офіціних представників Організації Об’єднаних Націй, Європейського союзу та ОБСЄ через нібито факти масових порушень прав людини в Україні та “реальну загрозу” ескалації релігійних конфліктів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...