У Росії детально розповіли, як будуть нищити США ракетами: з’явилося відео

Йдеться про підводні човни з пусковими установками ракет «Циркон»

У Росії детально розповіли, як будуть нищити США ракетами: з’явилося відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Росії назвали ймовірні цілі в США, по яких може бути завдано удару в разі виникнення загрози для РФ.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на програму «Вести недели» відомого пропагандиста Дмитра Кисельова на телеканалі «Росія-1».

“Якщо ми, нічого не порушуючи і нікого не турбуючи, розміщуємо просто в океанах наші підводні човни з пусковими установками ракет «Циркон» — по сорок штук на кожній субмарині, то в зоні досяжності російської гіперзвукової зброї тут же виявляються ті самі центри прийняття рішень… “, – заявив ведучий.

Серед них — будівля Пентагону у Вашингтоні. В ній знаходиться керівництво американськими Збройними силами. Урядовий пункт управління Кепмп-Девід. Пункт управління президента США і центр Комітету начальників штабів — Форт Рітчі. Управління стратегічними наступальними силами Мак-Клеллан і пункт управління ядерними силами Джим-Крик.

«Наші човни — за межами виключної економічної зони США шириною в 200 миль. 200 миль — це 370 кілометрів. Ставимо спокійно на відстані 400 км від берега. Всі ці центри прийняття рішень від берега теж не так далеко. Скажімо, ще 400. Разом 800. «Циркон» летить зі швидкістю 11 000 км на годину. Якщо так, то на покриття 800 кілометрів «Циркон» витратить трохи менше п’яти хвилин. Задачка для учня третього класу», — сказав Кисельов.

У Росії детально розповіли, як будуть нищити США ракетами: з’явилося відео У Росії детально розповіли, як будуть нищити США ракетами: з’явилося відео

Нагадаємо, раніше у мережі з’явилося відео спілкування президента РФ Володимира Путіна з журналістами, де глава Кремля з гордістю розповів про військові розробки Росії і про те, як Росія буде стріляти ядерними ракетами.

Джерело: Народна Правда