В ООН готують введення миротворців на Донбас: названо терміни і розкрито деталі

Виписується текст резолюції

В ООН готують введення миротворців на Донбас: названо терміни і розкрито деталі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В ООН готують проект резолюції щодо введенню миротворчої місії на Донбас, але на даний момент, оскільки в Україні триває виборчий процес, ця робота трохи призупинилася.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ заявив радник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, дипломат Олександр Левченко.

За його словами, дуже важливо, щоб після виборів глава держави підтвердив своє бачення виходу із ситуації на Донбасі.

Левченко зазначив, що говорити докладно про реінтеграцію Донбасу можна буде після того, як буде проголосовано резолюцію Ради безпеки, якщо її не заблокують.

“Ось після неї резолюції, – ред.) три роки – і ця територія повертається”, – підкреслив дипломат.

У той же час він уточнив, що над резолюцією працюють, але зараз певна пауза у зв’язку з виборами. Два місяці пройдуть, і робота знову відновиться.

Так, прийняття резолюції можливе в цьому році. У кінці осені, думаю, реально, що це буде прийнято вже остаточно. Це буде голосуватися… Сам текст виписується. Після цього потрібно буде потім відправляти на моніторинг у фінансову комісію. Вона повинна прорахувати кошти, адже це другий найважливіший момент у місії. Бюджети повинні бути прописані, на цей рік їх немає, ще не голосувалося навіть… ” – підсумував він.

Більше читайте в матеріалі НАРОДНОЇ ПРАВДИ: Рішення, яке поверне Донбас Україні, вже готують – радник міністра.

Джерело: Народна Правда