Аутизм, формальдегід і онкологія: озвучено всю правду про вакцинацію

Супрун зазначає, в умовах спалаху кору фейки можуть коштувати комусь життя

Аутизм, формальдегід і онкологія: озвучено всю правду про вакцинацію
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розвіяла стійкі міфи про вакцинацію – про те, що щеплення начебто викликають аутизм, а у вакцинах міститься “отрута”, що викликає рак.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний пост Супрун опублікувала у себе на сторінці в Facebook.

Loading...

За її словами, Центр контролю і профілактики захворювань в США, медичний інститут Національної академії наук Великобританії, а також британська Національна служба охорони здоров’я провели дослідження і спростували наявність причинно-наслідкового зв’язку між вакциною і виникненням аутизму.

Стосовно вакцини КПК (кір, паротит, краснуха), то за словами Супрун, вона містить ослаблені штами вірусів, до яких повинен виробитися імунітет.

“В даному випадку це спеціально ослаблені віруси кору, паротиту та краснухи. Також застосовуються допоміжні речовини. У вакцини КПК не додають тіомерсал і ад’ювант. Хоча ці речовини присутні в інших вакцинах і не несуть жодної небезпеки в їх складі”, – коментує Супрун.

Ад’ювант – з’єднання або комплекс речовин, що використовується для посилення імунної відповіді при введенні одночасно з імуногеном.

Тіомерсал – консервант, що широко використовується для вакцин.

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун також зазначає, щоб забезпечити кращу імунну відповідь, вакцини проти дифтерії та правця вже 60 років додають солі алюмінію. Одночасно з цим, наголошує головний лікар країни, в деякі вакцини можуть додавати формальдегід – щоб нейтралізувати токсини бактерій-збудників хвороби, перетворити їх у анатоксини.

Але формальдегід, стверджує Супрун, також виробляється нашим організмом в процесі метаболізму в кількості більшій, ніж його додають у вакцини, до того ж він зустрічається і у повсякденному житті (в повітрі, харчових продуктах, миючих засобах, меблях).

Серед найбезглуздіших та найнебезпечніших тверджень про вакцинацію за останній час — заборона вакцини проти кору в…

Gepostet von Уляна Супрун am Sonntag, 24. Februar 2019

Нагадаємо, раніше в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун прокоментувала зареєстровану на сайті Верховної Ради петицію з вимогою внести зміни в законодавство — дозволити використання канабісу для лікування.

Супрун також пояснювала, як «оздоровити» звичний багатьом українцям бутерброд.

Джерело: Народна Правда